pristatymo detalės

Home / pristatymo detalės

PRISTATYMO LAIKAS IR SĄLYGOS

Visada stengiamės pristatyti kuo įmanoma greičiau. Dažniausiai siuntas išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Jei užsakymas padarytas iki 12 val. dienos, yra didelė tikimybė, kad bus išsiųstas tą pačią dieną. Siuntiniai atiduodami kurjeriams tik darbo dienomis.

Išskirtiniais atvejais, galime išsiųsti ir savaitgaliais ar švenčių dienomis, priklausomai kaip dirba kurjeriai.

Dirbame su Omniva ir Venipak, tad siunčiame į jų paštomatus ar tiesiai į namus, įmones. Taip pat galite atvykti pas mus į ūkį ir atsiimti nemokamai adresu Voverkio g. 2, Nikančiai, Šiaulių r., prieš atvykstant pasiskambinti +370 68565639.

SIUNTIMO SVORIS IR KAINOS

Po kol kas pristatome tik Lietuvoje į Omniva ir Venipak paštomatus ar per Venipak kurjerį. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Minimalus užsakymo svoris 0,04kg. Maksimalus svoris į paštomatą 25kg, per Venipak kurjerį 25kg. Tačiau visuomet galite užsisakyti ir didesnį kiekį, tuomet bus suformuotos kelios siuntos ir paskaičiuota siuntimo kaina

Kainos:

Iki 10kg į Omniva paštomatą €3,62

Iki 10kg Venipak atsiėmimo taškai  €2,98

Iki 10kg Venipak kurjeris €5,38

Nuo 11-25kg į Omniva paštomatą €4,39

Nuo 11-30kg Venipak kurjeris €10,16

TVARUS PAKAVIMAS

Mūsų filosofija ir misija – su meile gamtai ir žmonėms, todėl siuntas pakuojame į kartonines dėžes ar popierinius stiprius maišus. Kad sunaudotume kuo mažiau popieriaus, pirkimo sąskaitas-faktūras išsiunčiame elektroniniu būdu.