pristatymo detalės

Home / pristatymo detalės

PRISTATYMO LAIKAS IR SĄLYGOS

Visada stengiamės pristatyti kuo įmanoma greičiau. Dažniausiai siuntas išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Jei užsakymas padarytas iki 12 val. dienos, yra didelė tikimybė, kad bus išsiųstas tą pačią dieną. Siuntiniai atiduodami kurjeriams tik darbo dienomis.

Išskirtiniais atvejais, galime išsiųsti ir savaitgaliais ar švenčių dienomis, priklausomai kaip dirba kurjeriai.

Dirbame su Omniva ir DPD Lietuva, tad siunčiame į jų paštomatus ar tiesiai į namus, įmones. Taip pat galite atvykti pas mus į ūkį ir atsiimti nemokamai adresu Voverkio g. 2, Nikančiai, Šiaulių r., prieš atvykstant pasiskambinti +370 68565639.

SIUNTIMO SVORIS IR KAINOS

Po kol kas pristatome tik Lietuvoje į Omniva paštomatus ar per Omniva ar DPD kurjerį. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Minimalus užsakymo svoris 0,04kg. Maksimalus svoris į paštomatą 25kg, per Omniva kurjerį 30kg, per DPD kurjerį 20kg. Tačiau visuomet galite užsisakyti ir didesnį kiekį, tuomet bus suformuotos kelios siuntos ir paskaičiuota siuntimo kaina.

Kainos:

Iki 10kg į Omniva paštomatą €3,29

Iki 10kg Omniva kurjeris €4,90

Nuo 11-25kg į Omniva paštomatą €3,99

Nuo 11-30kg Omniva kurjeris €5,93

Iki 20kg DPD kurjeris €6,52

TVARUS PAKAVIMAS

Mūsų filosofija ir misija – su meile gamtai ir žmonėms, todėl siuntas pakuojame į kartonines dėžes ar popierinius stiprius maišus. Kad sunaudotume kuo mažiau popieriaus, pirkimo sąskaitas-faktūras išsiunčiame elektroniniu būdu.