pristatymo detalės

Home / pristatymo detalės

PRISTATYMO LAIKAS IR SĄLYGOS

Visada stengiamės pristatyti kuo įmanoma greičiau. Dažniausiai siuntas išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Jei užsakymas padarytas iki 12 val. dienos, yra didelė tikimybė, kad bus išsiųstas tą pačią dieną. Siuntiniai atiduodami kurjeriams tik darbo dienomis.

Išskirtiniais atvejais, galime išsiųsti ir savaitgaliais ar švenčių dienomis, priklausomai kaip dirba kurjeriai.

Dirbame su „Omniva” ir „Venipak”, tad siunčiame į jų paštomatus ar tiesiai į namus, įmones. Taip pat galite atvykti pas mus į ūkį ir atsiimti nemokamai adresu Voverkio g. 2, Nikančiai, Šiaulių r., prieš atvykstant pasiskambinti +370 685 65639.

SIUNTIMO SVORIS IR KAINOS

Po kol kas pristatome tik Lietuvoje į „Omniva” ir „Venipak” paštomatus ar per „Venipak” kurjerį. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Minimalus užsakymo svoris 0,04 kg. Maksimalus svoris į paštomatą 25 kg. Tačiau visuomet galite užsisakyti ir didesnį kiekį, tuomet bus suformuotos kelios siuntos ir paskaičiuota siuntimo kaina

Kainos:

Iki 10 kg į „Omniva” paštomatą 3,62 €

Iki 10 kg „Venipak” atsiėmimo taškai  3,10 €

Iki 10 kg „Venipak” kurjeris 7,74 €

11-25 kg į „Omniva” paštomatą 4,39 €

11-30 kg „Venipak” kurjeris 12,73 €

TVARUS PAKAVIMAS

Mūsų filosofija ir misija – su meile gamtai ir žmonėms, todėl siuntas pakuojame į kartonines dėžes ar popierinius stiprius maišus. Kad sunaudotume kuo mažiau popieriaus, pirkimo sąskaitas faktūras išsiunčiame elektroniniu būdu.